Skupina ČEZ

Úvod » O škole » Spolupracující firmy » Skupina ČEZ

Se Skupinou ČEZ spolupracuje škola již mnoho let! V roce 2010 se naše stala partnerskou školou Skupiny ČEZ.

Spolupráce se Skupinou ČEZ má svoje specifika. Jednak se jedná o společnost, která má v poslední době největší zájem o absolventy a nabízí pro ně celou řadu pracovních pozic. Proto má i svoje "náborové stránky". Pracovní pozice jsou  určeny zejména absolventům elektrooborů.

Spolupráce (partnerství) má tyto formy:

• Finanční podpora školy
    • v posledních několika letech Skupina ČEZ podpořila školu v projektech v celkové hodnotě cca 2 mil Kč
    • v rámci partnerství ČEZ každoročně podpoří školu částkou cca 90 000 Kč (zpravidla na technické vybavení laboratoří)
    • v rámci Motivačního programu Prokopa Diviše (ČEZ distribuce a.s.) je vypláceno jednorázové stipendium pro 3 nejúspěšnější žáky ve 2., 3. a 4. ročníku zaměření Průmyslová elektrotechnika, výkonová elektronika a řídící systémy. Celková výše stipendia je 102 tisíc Kč
  • Organizování přednášek pro studenty
  • Prezenční exkurze v elektrárnách
  • Online exkurze dle nabídky Skupiny ČEZ
  • Organizace soutěží pro studenty (energetická maturita, jaderná maturita, GREEN Tour, ...)
  • poskytováni propagačních materiálů

Odkazy - Skupina ČEZ, ČEZ distribuce a.s., stránka pro sudijní materiály Svět energie, stránky pro nábor a studenty Kde jinde ...