Vyučující

Úvod » Obory » Technické lyceum » Vyučující
Filtrace:

PhDr. Zuzana Bernátová (Bá)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: NEJ, ZSV (Rozvrh)

Ing. Alice Černá (Če)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: NEJ, EKO, ANJ (Rozvrh)

Mgr. Jana Dousková (Dk)

Pracovní zařazení: pedagog, preventistka
Vyučované předměty: NEJ, ZSV (Rozvrh)

Mgr. Blanka Holubcová (Há)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CJL, MPV, ZSV (Rozvrh)

Mgr. Vladimíra Hoření (Hř)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV, CJL, BIO (Rozvrh)

Leona Jenčová (Jč)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MME (Rozvrh)

Mgr. Jiřina Jirsáková (Já)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MAT, FYZ, KZM (Rozvrh)

Ing. Jana Kalinová (Kn)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: STR, CHE, PVY, STT, CAD, 3DT (Rozvrh)

Ing. Tomáš Kazda, DiS. (Kz)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, WEB, MME, EKO, BOP, ASW, PRG, OPS (Rozvrh)

Ing. Pavel Kirschner (Ki)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: FYZ, DGE, TED (Rozvrh)

RNDr. Eva Kirschnerová (Ká)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CHE, MAT, KZM (Rozvrh)

Mgr. Ivan Kopal (Ko)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: FYZ, MAT, KZM, CVM (Rozvrh)

Ing. Marie Kramsová (Km)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CHE, STT, TED, CAD, EKO (Rozvrh)
Telefon:

Mgr. Stanislav Krotil (Kt)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ZSV, CJL (Rozvrh)

Mgr. Lucie Machálková (Ml)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ, CJL (Rozvrh)

Ing. Bc. Aleš Najman (Na)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: SCA, CAD, KOC, SPS (Rozvrh)

Mgr. Jaromír Osčádal (Os)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, FYZ, MAT, PRG (Rozvrh)

Ing. Jiří Pliska (Pj)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, MME, WEB, CIT, PRG, ASW (Rozvrh)

PaedDr. Eva Poláková (Pl)

Pracovní zařazení: pedagog, výchovná poradkyně
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Ing. Ivo Rejc (Rj)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ, CAJ (Rozvrh)

Mgr. Michal Stehlík (St)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, MME, WEB, PRG, ASW, APG (Rozvrh)

Mgr. Jan Šimůnek (Ši)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, KZM, ELE, MPV, MAT, FYZ, APM (Rozvrh)

Ing. Petr Táborský (Tb)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: SCA, TED, MEC, CAS, KOC, _3DT (Rozvrh)

Ing. Jarmila Valentová (Va)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MAT, CVM, KZM (Rozvrh)

Mgr. Vít Zákoucký (Zv)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV (Rozvrh)