NAKAP

Úvod » O škole » Projekty » NAKAP

únor

1. Metodické centrum - "Vybírám si střední školu"

V pátek 22. 2. 2019 se v prostorách naší školy uskutečnilo setkání...

NAKAP aktuality | Karel Engelmann

Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Libereckého kraje I (NAKAP LK I)

Škola je v rámci projektu zapojena do následujících aktivit:

Podpora polytechnického vzdělávání:

• Neinvestiční podpora vzdělávání
  • Projektové dny pro žáky ZŠ pořádané SŠ
  • Metodické centrum pro technické obory
  • Volnočasové aktivity - kroužky pro žáky ZŠ
    • Kroužek robotiky - ROBODROID
    • Kroužek kovovýroby
  • Volnočasové aktivity - kroužky pro žáky SŠ
    • Kroužek elektrotechniky​​​​
    • Kroužek strojírenství se zaměřením na 3D technologie a CNC programovaní
  • Aktivity IQLANDIA  - „Dny pro žáky SŠ v návaznosti na RVP a ŠVP“ (návštěvy IQLANDIE - speciální lektorské vzdělávací programy a laboratorní práce)

Přihlašování na kroužky pro školní rok 2019 / 2020

Aplikace umožňuje registraci zájemcům o akci.

POSTUP REGISTRACE

1. Vstupte na Úvodní stránku aplikace.
  2. Přes tlačítko Registrace se dostanete na Registraci uživatele
  3. Vyplňte požadované údaje žáka. (Pozor na formát zápisu data narození)
  4. Po odeslání formuláře je na Vámi uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací mail. V tom se nachází kód a odkaz, které slouží pro ověření této emailové adresy. Kód má omezenou platnost.
  5. Po potvrzení mailu je registrace dokončená.

ZÁPIS DO Kroužku

1. Seznam vypsaných krpužků je na úvodní stránce. Pokud zde žádné kroužky nejsou, nebyl zatím zahájen zápis. Zapisovat se mohou jen registrovaní uživatelé.
  2. V rámci dané akce je možné se zapsat vždy jen do jednoho kroužku. Vyberte si nějakou a klikněte na tlačítko Zapsat.
  3. Na Vámi určenou emailovou adresu je zaslán potvrzovací mail. Ten je jen informační. Zároveň se informace o Vašem zápisu začne objevovat na Úvodní stránce.

ODHLÁŠENÍ Z kroužku

Pokud se ještě před zahájením kroužku ukáže, že se daného kroužku nebudete moci účastnit, je vzhledem k značnému zájmu vhodné svůj zápis zrušit a umožnit tak účast jinému zájemci.

Na úvodní stránce je po přihlášení velké šedé pole s popisem skupiny, na kterou jste přihlášení. Je zde také velké červené tlačítko pro zrušení zápisu. Tentokrát žádný potvrzovací email nedostanete, ale informace o zrušeném zápisu se bude ukazovat na Úvodní stránce.