Zaměstnanci

Úvod » Kontakty » Zaměstnanci
Filtrace:

PhDr. Zuzana Bernátová (Bá)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: NEJ, ZSV (Rozvrh)

Ing. Jan Boháček (Bo)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: STT, CAD (Rozvrh)

Jiří Bouzek (Bz)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA (Rozvrh)

Vojtěch Brodský, DiS. (Br)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA, MIT, IKT, (Rozvrh)

Bc. Jindřich Burian (Bu)

Pracovní zařazení: pedagog, správce počítačové sítě
Vyučované předměty: IKT (Rozvrh)

Ing. Alice Černá (Če)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: NEJ, EKO, ANJ (Rozvrh)

Jitka Došková (Dj)

Pracovní zařazení: mzdová účetní

Mgr. Jana Dousková (Dk)

Pracovní zařazení: pedagog, preventistka
Vyučované předměty: NEJ, ZSV (Rozvrh)

Bc. Karel Engelmann (En)

Pracovní zařazení: vedoucí dílen,pedagog
Vyučované předměty: ZAE, PRA (Rozvrh)

Ing. Jiří Haňáček (Hj)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MEC, CAS, MET, SPS, KOC (Rozvrh)

Ing. Radek Havlík (Hk)

Pracovní zařazení: zástupce ředitele - zástupce statutárního orgánu, pedagog
Vyučované předměty: STT, CAM (Rozvrh)

Mgr. Blanka Holubcová (Há)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CJL, MPV, ZSV (Rozvrh)

Mgr. Vladimíra Hoření (Hř)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV, CJL, BIO (Rozvrh)

Ing. Pavel Hrnčíř (Hn)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: AUT (Rozvrh)

Ing. Petr Hujer (Hu)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TED, IKT, EKO, PRV, SAP (Rozvrh)

Mgr. Jan Choutka (Ch)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV (Rozvrh)

Leona Jenčová (Jč)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MME (Rozvrh)

Mgr. Kateřina Jiráková (Jk)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MAT, CHE (Rozvrh)

Mgr. Jiřina Jirsáková (Já)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MAT, FYZ, KZM (Rozvrh)

Ing. Jana Kalinová (Kn)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: STR, CHE, PVY, STT, CAD, 3DT (Rozvrh)

Ing. Tomáš Kazda, DiS. (Kz)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, WEB, MME, EKO, BOP, ASW, PRG, OPS (Rozvrh)

RNDr. Eva Kirschnerová (Ká)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CHE, MAT, KZM (Rozvrh)

Ing. Michaela Kolnerová (Kw)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TED (Rozvrh)

Mgr. Ivan Kopal (Ko)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: FYZ, MAT, KZM, CVM (Rozvrh)

Ing. Veronika Körnerová (Kv)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ELM, ZAE, ELT, RAZ (Rozvrh)

Mgr. Lenka Krajcsovicsová (Kj)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CJL, ZSV (Rozvrh)

Miloš Král (Kr)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA (Rozvrh)

Mgr. Pavla Králová (Kp)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Ing. Marie Kramsová (Km)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CHE, STT, TED, CAD, EKO (Rozvrh)

Mgr. Stanislav Krotil (Kt)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ZSV, CJL (Rozvrh)

Mgr. Martina Krotilová (Mk)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ZSV, CJL (Rozvrh)

Jaromír Kubíček (Kk)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA, CAM (Rozvrh)

Ing. Jiří Kubín, Ph.D. (Kx)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: SIZ, PRE (Rozvrh)

Ing. Miroslav Kucko (Ku)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TED, MEC, CAS, KOM, TEM (Rozvrh)

Jiří Kulhavý (Kh)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA, ELE, PRE (Rozvrh)

Gabriela Lupoměská (Lu)

Pracovní zařazení: pracovnice v infocentru

Ing. Zbyněk Mader (Md)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: AUT, ELT, IKT (Rozvrh)

Miroslav Mach (Ma)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA, CIT, ELM, ELT (Rozvrh)

Mgr. Lucie Machálková (Ml)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ, CJL (Rozvrh)

Ing. Bc. Aleš Najman (Na)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: SCA, CAD, KOC, SPS (Rozvrh)

Ing. Eva Neumanová (Nn)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MEC, TED (Rozvrh)

Mgr. Jaromír Osčádal (Os)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, FYZ, MAT, PRG (Rozvrh)

Bc. Alena Pantálková (Pn)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Ing. Ivo Petříček (Pe)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ZAE, ELM, ESP, ELZ, EEN (Rozvrh)

PaedDr. Eva Poláková (Pl)

Pracovní zařazení: pedagog, výchovná poradkyně
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Karel Pomikálek (Po)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA (Rozvrh)

Ing. Marek Pospíchal (Pm)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, ZAL, HPC, MIT, PRG, MIK (Rozvrh)

Ing. Vladimír Prokeš (Pš)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: CIT, IKT, PST, ZAE, OPS, ITP, ITE (Rozvrh)

Jiřina Prokešová (Pr)

Pracovní zařazení: technický pracovník ve skladu

Ing. Ivo Rejc (Rj)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ, CAJ (Rozvrh)

Mgr. Kristýna Rossmannová (Za)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PVY (Rozvrh)

Mgr. Aneta Rozkovcová (Rá)

Pracovní zařazení: zástupce ředitele, pedagog
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Mgr. Vilém Rychtář (Ry)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: PRA, FYZ (Rozvrh)

PaedDr. Dagmar Salačová (Sč)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ (Rozvrh)

Ing. Jaroslav Semerád (Se)

Pracovní zařazení: ředitel školy
Vyučované předměty: PRA (Rozvrh)

Dalibor Slánský (Sd)

Pracovní zařazení: školník

Mgr. Michal Stehlík (St)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, MME, WEB, PRG, ASW, APG (Rozvrh)

Mgr. Eva Šímová (Šm)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: ANJ, CJL (Rozvrh)

Mgr. Jan Šimůnek (Ši)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: IKT, KZM, ELE, MPV, MAT, FYZ, APM (Rozvrh)

Zdeněk Šubr (Šb)

Pracovní zařazení: pracovník pro všechno

Ing. Petr Táborský (Tb)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: SCA, TED, MEC, CAS, KOC, _3DT (Rozvrh)

Ing. Ondřej Tesař (Te)

Pracovní zařazení: vedoucí předmětové komise elektro, pedagog
Vyučované předměty: ZAE, VEE, ESP, ELM, PPL, APE (Rozvrh)

Ing. Jarmila Valentová (Va)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: MAT, CVM, KZM (Rozvrh)

Ing. Martina Valentová

Pracovní zařazení: sekretářka

Ing. Jiří Vestfál (Ve)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TED, SPS, KOM, MEC, TEM (Rozvrh)

Dana Veverková (Vv)

Pracovní zařazení: vedoucí ekonomického úseku

Mgr. Vít Zákoucký (Zv)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV (Rozvrh)

Ing. Mgr. Petr Zdráhala (Zd)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEV (Rozvrh)

Ing. Petr Zenkl (Ze)

Pracovní zařazení: pedagog
Vyučované předměty: TEZ, ELT (Rozvrh)