Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

1. Metodické centrum - "Vybírám si střední školu"

Úvod » O škole » Projekty » NAKAP » NAKAP aktuality » 1. Metodické centrum - "Vybírám si střední školu"
NAKAP

V pátek 22. 2. 2019 se v prostorách naší školy uskutečnilo setkání výchovných poradců a ředitelů ze ZŠ.

Seminář „Vybírám si střední školu“  byl realizován v rámci Metodického centra pro sdílení zkušeností pedagogů a odborníků z praxe v projektu NAKAP LK I. Cílem Metodického centra při naší škole je podpora polytechnického vzdělávání vytvořením platformy pro setkávání pedagogických pracovníků ZŠ a SŠ pro přenos zkušeností, příkladů dobré praxe a podporu spolupráce tak, aby znalosti a dovednosti absolventů ZŠ v polytechnických předmětech odpovídaly požadavkům SŠ.

Ústřední téma setkání bylo věnováno problematice výběru střední školy a přechodu žáků ze základních škol na střední školu. Tuto část obohatila odbornou přednáškou Mgr. Anna Jirsáková z Pedagogicko-psychologické poradny.

Závěrem setkání si kolegové ze ZŠ prohlédli moderní učebny školy.