Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Lites

Sídlo společnosti:

LITES Liberec s.r.o.
Oblouková 135
463 03 Stráž nad Nisou

Provozovna:

LITES Liberec s.r.o.
Kateřinská 235
463 03 Stráž nad Nisou

 

Jsme jediným českým výrobcem elektrické požární signalizace (EPS) v České republice a navazujeme na historii její výroby od počátku 70. let 20. století.

Nové produkty vyvíjíme a testujeme ve vlastním vývojovém oddělení, vybaveném veškerým potřebným technologickým zázemím. Naše společnost disponuje takovými výrobními středisky a prostředky, které umožňují kompletní výrobu od jednotlivých dílů až po finální kompletaci všech našich produktů. Jedná se zejména o středisko lisování, tváření a obrábění kovů, lisovnu plastů, práškovou lakovnu a linku na osazování, pájení a kontrolu desek plošnými spoji.

Tím, že máme pod kontrolou vlastní výrobu od nákupu jednotlivých elektronických součástek a dalšího prověřeného materiálu od prověřených dodavatelů až po balení hotových výrobků, můžeme garantovat vysokou spolehlivost a dlouhou životnost všech našich produktů.

Věříme, že naše systémy jsou pro uživatele i instalační firmy to nejlepší řešení. Budeme rádi, když si nás zvolíte za svého spolehlivého partnera.

 

V současné době vyrábíme EPS pro:

  • komerční a nekomerční objekty
  • průmyslové objekty a haly
  • objekty s nebezpečím výbuchu
  • železniční vagóny a kolejová vozidla
  • speciální stroje a zařízení (velkorypadla, dieselagregáty apod.) 
  • stříkací kabiny

Webové stránky firmy


Zpět na výpis