ARAYMOND JABLONEC

Úvod » O škole » Spolupracující firmy » ARAYMOND JABLONEC

Již více než 150 let píše firma ARaymond Jablonec s.r.o. svoji bohatou historii. Od výroby patentního knoflíku na rukavice až k dnešnímu specializovanému širokému portfoliu produktů si společnost udržela významné postavení a rodinnou atmosféru. Naše firma ARaymond Jablonec s.r.o se stala hlavním výrobcem speciálních upínacích systémů, určených zejména pro automobilový průmysl. Na světě téměř nenajdete automobil, který by v sobě neměl zabudovanou součástku z naší firmy. Ve světě automobilového průmyslu má ​ARaymond velmi pevnou a nenahraditelnou pozici. Jablonecká pobočka společnosti ARaymond letos oslaví 22 let působení v České republice a ve střední Evropě a řadí se k významným zaměstnavatelům v Libereckém kraji. Český ARaymond není jen o výrobě speciálních upínacích prvků, ale také ​o obchodu pro celý svět a o našem vývojovém centru. Společnost ARaymond Jablonec s.r.o. se vždy soustředila na budoucnost, nové vize, trendy a přání zákazníka.

ARaymond Jablonec s.r.o nabízí:

• odborné exkurze
  • praxe pro studenty 3. a 4. ročníků
  • odborná školení - Technologie zpracování plastů v praxi a konstrukce plastových dílů

V případě zájmu nás kontaktujte na A.Raymond@araymond.com nebo na telefonním čísle 483 358 711.