Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Kam v létě na fesťák

Úvod » Pro veřejnost » Školní časopis » Mimoškolní rubrika » Kam v létě na fesťák
fesťák2.jpg

Jestli na léto nemáte žádné plány a máte rádi hudbu, tento článek je přímo pro vás. Pokud si chcete užít trochu zábavy při poslechu kvalitní hudby anebo si jenom udělat příjemný den nebo klidně celý víkend s kamarády, určitě navštivte jeden z následujících fesťáků.

 

BEATS FOR LOVE

Beats for love se koná v Dolních Vítkovicích v Ostravě v centru staré industriální zóny. Objeví se zde přes 4OO skvělých umělců. Vstup je 18+, publikum 16–17 let musí být v doprovodu alespoň jednoho plnoletého, takže vezměte staršího kamaráda a udělejte si výlet. Jestliže je vám 15 a méně musíte poprosit svého zákonného zástupce. Hlavními hvězdami festivalu jsou Alan Walker, Armin Van Buuren, Lost Frequencies nebo Timmy Trumpet. Vstupenky najdete na stránkách Beats for love, jednodenní vás vyjde na 938 Kč (pondělí 1255 Kč), čtyřdenní na 2309 Kč a VIP na celé čtyři dny 5100 Kč.

 

COLOURS OF OSRTAVA

Festival všech žánrů hudby se uskuteční v Dolních Vítkovicích v prostorách staré fabriky, která dodává velice zajímavou atmosféru. Objeví se zde zahraniční i čeští umělci, jako Twenty One Pilots, Martin Garrix, LP a nebo český Kapitán Demo. Jednodenní vstupenka stojí na jakýkoliv den 2390 Kč, čtyřdenní 3290 Kč (s ISIC 10% sleva) a pokud si chcete užít nějaké zajímavé bonusy kupte si VIP na čtyři dny, která Vás vyjde na 5990 Kč. Popřípadě s mladší osobou do 15 let za celé čtyři dny zaplatíte 1000 Kč. Vstupenky zakoupené minulý rok můžete uplatnit bez problémů tento a v případě nudy zde bude i pár zajímavých stánků. Bližší informace na stránkách Colours of Ostrava.

 

LET IT ROLL

Pro fanoušky DnB je tu festival Let It Roll. Tři dny plné hudby, tance a zábavy na Vás čekají od 4. do 6. srpna na Milovickém letišti. Hlavní hvězdy festivalu jsou Dimension, Sub Focus, Hybrid Minds a Wilkinson. Vstupenky doporučujeme zakoupit i s možností kempu. Jednodenní vás vyjde na 2100 Kč a vstupenka na všechny 3 dny na 2850 Kč (bez kempu). Pro milovníky jsou další informace na velmi povedených stránkách.

 

BENÁTSKÁ! S IMPULSEM

Benátská se koná v Liberci od 28. do 31. července ve Veseckém areálu. Můžete se těšit na Mirai, Pokáče, Ivana Mládka nebo hosta ze Slovenska Pavola Haberu. Lístky na festival ve čtvrtek (jednodenní) stojí 990 Kč, zbylé dny na jeden den stojí 1290 Kč a VIP 2790 Kč. Celofestivalová vstupenka Vás vyjde na 1990 Kč, VIP celofestivalová na 3990 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma a do 14 let celofestivalová vstupenka stojí pouze 500 Kč. Na Benátské si popřípadě něco najde každá generace. A pomozte prarodičům při kupování lístků online ;-).

 

Podobné články