Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Tipy na vánoční dárky

Úvod » Pro veřejnost » Školní časopis » Mimoškolní rubrika » Tipy na vánoční dárky
image

Sháníte dárky pro své blízké, ale jediné co vás napadne, jsou ponožky a svíčky? Nemusíte se bát, mám pro Vás pár originálních tipů na dárky. 

Pořídit tatínkovi dárek je pro většinu z nás obtížné. Sada na holení či placatka potěší nejen tatínka. Mamce můžete dát sypaný vánoční čaj, který obsahuje hřebíček, černý čaj, ibišek, skořici, pomerančovou kůru a kousky jablka. K tomu můžete přidat hrneček a konvičku. Čaj má díky kofeinu povzbuzující a stimulující účinky na lidský organismus.  

 

Své sestře můžete darovat teplou deku s rukávyAutíčko na dálkové ovládání udělá radost nejen těm nejmladším. Jestli ale chcete udělat dojem na bráchu, pořiďte mu počítačovou hru pro více hráčů. 

 

Pro naše nejstarší je důležitá imunita, proto jim můžete dát vitamíny. Vápník a vitamin D jsou dobré na kosti. Nedostatek vitaminu B12 se může projevovat poruchami paměti a depresemi.   

Překvapte svého kamaráda karetní hrou „Na káry.“ Picí karetní hra s více než 60 různými kartami (pro 18+ samozřejmě). Shánět pro svou milovanou polovičku dárek, může být někdy opravdu oříšek, zvlášť když Vám řekne, že nic nechce. Kapesní ohřívač rukou do kapsy, nebo dobrá čokoláda vyvolá úsměv na tváři každému.

 

Zažijte plno zábavy, trochu adrenalinu a potrénujte mozkové buňky. Úniková hra zabaví, nejen celou rodinu, ale i budoucí tým v práci.

Úniková hra O přežití

 

Toto je jen pár nápadů na dárky. Ty nejlepší dárky k Vánocům jsou ty s láskou darované. Proto se řiďte tím, co Vás cvrnkne do nosu. 

 

Anna Štruncová, Redakce časopisu Zkrat

Podobné články