Krajské finále středoškolského atletického poháru

Úvod » O škole » Úspěchy » Krajské finále středoškolského atletického poháru
Vítězné družstvo krajského finále středoškolského atletického poháru

Dne 3.10. 2018 se v Turnově konalo krajské finále středoškolského atletického poháru. Družstvo složené z žáků náší školy si vedlo výborně a podobně jako v okresním finále jasně zvítězilo a postoupilo do republikového finále

Ve velmi chladném a větrném počasí se kluci v některých disciplínách zlepšili a vylepšili svůj bodový součet z okresního finále o 263 bodů na celkových 8996 bodů. Druhé v pořadí bylo Gymnázium Jeronýmova s 8330 body, rozdíl byl tedy obrovský. Hranice 9000 bodů už většinou zajišťuje velmi kvalitní umístění na mistrovství ČR v atletice středních škol. Mistrovství ČR středních škol v atletice se bude konat v Ostravě 11. a 12.12. 2018 a bude se závodit v hale.

Školu vzorně reprezentovali: Cyril Žerava (S1A), Kryštof Jelínek (S1A), Dan Pavlovec (S3A), Adam Novák (P2), Tomáš Dufek (E4B), Jáchym Štancl (S1A), Petr Chlad (E3A), Adam Kleprlík (L3), Josef Nagy (E3A), Martin Sedlmayer (S1B), Jakub Faistauer (S1A) a učitel Vít Zákoucký.