Krajské kolo SŠ ve fotbale - kategorie VI.A

Úvod » O škole » Úspěchy » Krajské kolo SŠ ve fotbale - kategorie VI.A

Dne 11. 10. 2018 se na hřišti TUL Liberec uskutečnilo krajské kolo SŠ ve fotbale chlapců - kategorie VI.A (ročníky narození 2001 - 2003). Naše družstvo, po úvodních dvou jasných výhrách, prohrálo závěrečné utkání o celkové prvenství, když v úvodu nepromněnilo velké gólové šance a obsadilo tak 2. místo. Nemusí nás to mrzet, protože předvedený výkon našeho týmu byl velmi dobrý. Snad toto družstvo uspěje v dalších turnajích.

Školu vzorně reprezentovali: Petr Dědic (P1), Daniel Cejnar, Petr Kočenda, Marek Maršík a Lukáš Nezbeda (všichni E1B), Michal Petříček (E1C), Zdeněk Knobloch a Lukáš Pešl (S1A), Pavel Reim (S1B), Tomáš Havel, Štěpán Tauchman a Mikuláš Žďánský (všichni S2A), Lukáš Kropáček (S2B), Jakub Obršlík (E2A), Josef Šimůnek - kapitán (P2) a Vojtěch Kobr E3A).