Republikové finále středoškolského atletického poháru

Úvod » O škole » Úspěchy » Republikové finále středoškolského atletického poháru
RF_SAP_2018.jpg

Ve dnech 10. - 11. 12. 2018 se konalo republikové finále středoškolského atletického poháru (SAP), které se uskutečnilo v ostravské atletické hale. Závodu se účastnilo čtrnáct vítězů krajských kol a dva nejlepší z druhých míst, dle bodového zisku. Závodilo se v disciplínách: 60 metrů, 400 metrů, 1500 metrů, štafetě 4x 200 metrů, skoku do výšky, skoku do dálky a vrhu koulí 5 kg. Našim žákům se v jednotlivých disciplínách docela dařilo, i když pár ztrát proti krajskému kolu jsme měli. Nakonec jsme celkovým součtem 8859 bodů obsadili velmi pěkné osmé místo a umístili jsme se v první polovině startovního pole. Všem žákům za jejich příkladnou bojovnost děkujeme a věříme, že následující rok se do republikového finále opět probojujeme a budeme zkušenější. Vždyť družstvo tvořilo pět žáků z prvního, jeden z druhého a tři z třetího ročníku.

Školu vzorně reprezentovali:

Jelínek Kryštof S1A, Sedlmayer Martin S1B, Novák Adam P2, Štancl Jáchym S1A, Pavlovec Dan S3A, Adamec Martin E3B, Kleprlík Adam L3, Faistauer Jakub S1A, Žerava Cyril S1A, vedoucí a trénér v jedné osobě Vít Zákoucký.