Postup z krajského kola do Národního finále

Úvod » O škole » Úspěchy » Postup z krajského kola do Národního finále
20200122_124638.jpg

Dne 22. 1. 2020 se v liberecké hale míčových sportů konalo krajské kolo ve florbalu chlapců. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev, kam kromě nás postoupila i 4 gymnázia z Libereckého kraje (Česká Lípa, 2x Semily a Liberec).

Stejně jako v okresním, tak i v krajském kole si mužstvo nepřipsalo na konto porážku a po jedné remíze a třech vítězstvích s čistým kontem postoupilo zaslouženě do Národního finále Západ. Za předvedený výkon byli oceněni i jednotlivci, jmenovitě Filip Jirman (nejlepší brankář) a Jakub Vacek (nejlepší útočník).

Národní finále Západ se bude konat v rozmezí 16. 3. – 3. 4. 2020 (bude upřesněno později).

Školu reprezentovali:

Tomáš Bahník, Filip Mikšaník (oba E3B), Lukáš Maršík (L2), Matěj Vedral (S3B), Filip Jirman, Jakub Vacek (oba E2C), Richard Komňacký, Matěj Ševčík (oba L3), Vít Honzík (E3A), Šimon Stránský (L1), Lukáš Nezbeda (E2B) a Ondřej Jašek (S2B)