Prázdniny na SPŠSE a VOŠ, podpora COV

Úvod » O škole » Úspěchy » Prázdniny na SPŠSE a VOŠ, podpora COV
Prázdniny na SPŠSE a VOŠ

Vážení studenti, Vážení pedagogové,

nadešel čas letních prázdnin a dovolených. Chtěl bych Vám studentům a pedagogům poděkovat za bezproblémové zvládnutí konce školního roku, který nebyl jednoduchý. Škola s mimořádnou situací se vypořádala bez komplikací a opět si zachovala dobrou pověst. Vám, studentům, přeji příjemné prožití prázdnin, odpočiňte si a naberte nové síly do dalšího studia.  Pedagogům přeji klidnou dovolenou, načerpejte též nové síly do dalšího školního roku.

Jaroslav Semerád, ředitel školy

Provoz školy o prázdninách:

Celá škola v době letních prázdnin je uzavřená. Vstup do školy je umožněn pouze přes sekretariát školy v době od 8:00 do 13:00 hodin. Na sekretariátě školy každý nahlásí příchod do školy a odchod ze školy.

KontakT na školu v době prázdnin:

Pracovní dny od 8:00 do 13:00 - sekretariát školy - +420 487 989 611

V mimopracovní době - +420 725 311 438

Podpora při hlasování Stavba roku Libereckého kraje - soutěž Karla Hubáčka

V soutěži je přihlášena i stavba SPŠSE a VOŠ  - Centrum odborného vzdělávání strojírenství a elektrotechniky. Budeme potěšeni Vaší podporou při hlasování O cenu veřejnosti. Předem děkujeme za Vaši podporu.