Úspěchy v šachu a piškvorkách

Úvod » O škole » Úspěchy » Úspěchy v šachu a piškvorkách
Sachy

Přebor škol v šachu

Na tradičním místě na sále U Košků se odehrálo okresní kolo v šachu za účasti 101 šachistů ve třech kategoriích: 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a střední školy.

Mezi středními školami dominovala naše průmyslovka, obsadili jsme první dvě místa. Obě naše družstva postupují do krajského kola.

Pořadí:

1. SPŠSE a VOŠ Liberec „A“ - Hradecký (E3A), Doubek (E3B), Novotný (S1B) a Luci (S2B)

2. SPŠSE a VOŠ Liberec „B“ - Hladík (S1B), Pejznoch (S2B), Chlad (E2A) a Hejduk (E3B)

3. Gymnázium a SOŠPg Liberec

Krajské kolo v pIšQworkách

Na 10. pokus nám to vyšlo a po řadě druhých a třetích míst jsme vyhráli krajské kolo. Do něj postoupilo 16 družstev z oblastních kol, kterých se v Libereckém kraji zúčastnilo 56 družstev.

Naše vítězné družstvo postupuje do grandfinále, které proběhne v Brně 8. prosince.

Konečné pořadí:

1. SPŠSE a VOŠ Liberec - Doubek (E3B), Hejduk (E3B), Pospíšil (S3A), Richtr (E3B) a Peřina (L2)

2. Gymnázium Semily

3. Gymnázium Jilemnice

Studentům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně štěští i nadále!

Zapsal Ivan Kopal