Krajské finále středoškolské futsalové ligy

Úvod » O škole » Úspěchy » Krajské finále středoškolské futsalové ligy
2017_12_11 Foto týmu - futsal.jpg

Dne 11. 12. 2017 se v Liberci konalo krajské finále středoškolské futsalové ligy (divize D - Severní Čechy), kde naše mužstvo obsadilo v silné konkurenci pěkné 2. místo. Bohužel, vítězství a postup do finálové skupiny divize D, nám uniklo po remíze 3:3 s pozdějším vítězem turnaje (Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec), když jsme ztratili vítězství těsně před koncem po naší chybě. Poděkování za vzornou reprezentaci naší školy patří celému týmu ve složení:

Vojtěch KOBR (E2A), David PAŘÍK (E3B), Vojtěch SYSEL a Tomáš VIMMER (L3), Antonín DRAHOVZAL (P4), Radim ČERNICKÝ (S2A), Lukáš ROUBÍNEK (S3A), Daniel BOBVOŠ a Karel URBÁNEK (S3B), Roman GSCHWENTNER (E4B), Pavel BALÁŽ (L4), Josef ŠIMŮNEK (P1).