Zájezd do Velké Británie konaný se ve 2 termínech

Úvod » Pro studenty » Cizí jazyky » Novinky » Zájezd do Velké Británie konaný se ve 2 termínech
Falkirk-Millennium-Wheel-Boat-Lift.jpg

POZOR!!! Pro velký počet zájemců je přidán další terním zájezdu, a to od 31.3.2020 do 7.4.2020. Studenti tedy mohou i nadále nosit přihlášky a platit zálohu 1000,- Kč paní Rejnartové, kabinet č. A312.

 

Naše škola se ve spolupráci s libereckou CK Kristof ve druhém pololetí tohoto školního roku zúčastní jazykově poznávacího zájezdu do Velké Británie (Skotsko, Anglie) v termínu 15. – 23. 3. 2020. Termín se může o pár dní posunout v závislosti na jízdním řádu trajektu. Měl by však navazovat na jarní prázdniny.

Zájezd bude osmidenní a plný různorodého programu. V úvodu strávíme den v Amsterdamu a po noční cestě trajektem se zaměříme na okolí hlavního města Skotska, Edinburghu. Kromě přírodních pozoruhodností a historických památek se podíváme na technicky nejzajímavější místa Skotska i Anglie (např. Falkirk Wheel, Birmingham, Jaguar Land Rover automobilka s exkurzí do výroby, Coventry Transport Museum). Studenti budou mít jedinečnou možnost nahlédnout do míst bohatých na historii, známých z mnoha filmů a plných přírodních zajímavostí (např. Hadriánův val, Národní park Trossachs, Glencoe, Stirling) Poslední den strávíme v hlavním městě Velké Británie, Londýně.

Cena zájezdu je předběžně kalkulována na 10 500 Kč a zahrnuje dopravu autobusem a trajektem, ubytování se snídaní v hostelech/hotelech, průvodce a pojištění. Platit se bude ve třech splátkách: 1000 Kč do poloviny října jako záloha pro potvrzení účasti, 5000 Kč do konce listopadu a doplatek do konce ledna. K ceně je třeba připočítat náklady na vstupné (cca 80 £) a kapesné (na stravu a další výdaje dle uvážení rodičů). Podrobnější informace o programu zájezdu, možnostech stravování a mnohém dalším budou dodány v následujícím týdnu.

Zájemci si mohou vyzvednout přihlášky u vyučujících angličtiny nebo přímo u hlavní organizátorky zájezdu paní Rejnartové (A312).