Zájezd do Skotska - den čtvrtý

Úvod » Pro studenty » Cizí jazyky » Novinky » Zájezd do Skotska - den čtvrtý
IMG_20170321_135426.jpg

Včera (úterý 21.3.) byl dobrodružný den. V 15 hodin se nám porouchal autobus na skotské Vysočině v oblasti bez telefonního signálu a možnosti internetového spojení. Probíhala složitá komunikace s asistenční službou Kooperativy, českou cestovkou a skotskou policií. Dostáváli jsme protichůdné informace o tom, kdy přijede odtahová skužba a náhradní autobus. Nakonec nás po půlnoci dovezly policejní minivany do dvou hostelů ve Fort Augustus. Autobus byl odtažen na odstavné parkoviště a dnes půjde do servisu.

Dnes bude změna programu, jednáme o zaslání náhradního autobusu. Studenti jsou v pořádku, včera se v krizové situaci chovali výborně, dělili se o zásoby jídla (pití poskytli zdarma řidiči autobusu) a po celou dobu neztráceli humor. Všechny nepříjemnosti a samozřejmě včerejší propadlou večeři bude CK kompenzovat.

10.00 - Podle posledních informací přijede náhradní autobus ve 13 hodin místního času.

14.00 - Ve 13.46 mistniho casu jsme odjeli z Fort Augustus nahradnim busem. Cestou do Edinburghu se chceme na chvilku zastavit u Falkirk Wheel a kratce navstivit palirnu whisky. Vecer se ohlasime z Edinburghu. Dekujeme za virtualni podporu a drzeni palcu!

Za pedagogický dozor Eva Poláková.