Krajské finále ve florbalu

Úvod » O škole » Úspěchy » Krajské finále ve florbalu
Krajské finále ve florbalu

Včera 10.1. 2018 se konalo krajské finále ve florbalu. Naše mužstvo společně s gymnáziem Jeronýmova patřilo k velkým favoritům na postup do národního finále. A hned prvním zápasem došlo na souboj těchto týmů. Bohužel pro nás jsme dostali 40 vteřin před koncem utkání gól na 3:2 a prohráli jsme. Poté nám nezbývalo nic jiného, než čekat na klopýtnutí našeho soupeře, které bohužel nepřišlo.

S bilancí jedné prohry a tří vítězství naše mužstvo obsadilo 2. nepostupové místo. I tak jsme alespoň posbírali 2 individuální ceny pro nejlepšího golmana a levé křídlo turnaje (Petr Chlad a Matěj Vedral).

Výsledky jednotlivých zápasů:

• SPŠSE a VOŠ : Jergym Liberec (2:3)
  • SPŠSE a VOŠ : Jablonec n. N. (4:2)
  • SPŠSE a VOŠ : Semily (2:1)
  • SPŠSE a VOŠ : Česká Lípa (3:0)

Školu reprezentovali:

Petr Chlad, František Chudoba, Matěj Šálek, Filip Mikšaník, Daniel Pípa, Vojtěch Matějka, Petr Had, Richard Medlík, Lukas Krejčí, Jakub Pejznoch, Vít Honzík, Vojtěch Klucho a Matěj Vedral. Již dříve: Tomáš Bahník, Richard Komňacký a Matěj Ševčík.