Kopos Cup 2018

Úvod » O škole » Úspěchy » Kopos Cup 2018
Kopos panel

Na ISŠTE Sokolov proběhlo dvoudenní klání odborných znalostí a praktických dovedností studentů z celé ČR v oboru elektrikář. Soutěže se zúčastnili i žáci naší školy oboru Elektrotechnika se zaměřením na průmyslovou elektrotechniku, výkonovou elektroniku a řídící systémy. Jako nejmladší účastníci soutěže se naši žáci v konkurenci se staršími kolegy neztratili, s nástrahami pořadatelů se zdárně vypořádali a v konečném pořadí obsadili krásné 3.místo.

Soutěž spolupořádaly firmy Kopos Kolín a.s., ABB s.r.o., Elroz a.s. a hostující škola. Žáci v prvním dni soutěže absolvovali test ze znalostí vyhl. č. 50/ 1978 Sb., druhý den vysilující 5ti hodinovou praktickou montáž lištových a nástěných rozvodů.

Úspěšným reprezentantům gratulujeme a děkujeme za zdárné prezentování školy.

Děkujeme panu učiteli praxe, který žáky na soutěž připravil.