Harmonizační dny E1A a E1C

Úvod » O škole » Novinky » Harmonizační dny E1A a E1C
Rozcvička

Ve dnech 5.-7. září 2018 proběhly v Novém Městě pod Smrkem harmonizační dny tříd E1A a E1C, za účasti třídních vyučujících, učitelského sboru SPŠSE a VOŠ a dobrovolníků z řad studentů školy.

Program prvního dne zahrnoval pochod z Hejnic a Bílého Potoka, přes turisticky zajímavé lokality Jizerských hor do Nového Města pod Smrkem. Po příchodu do JCampu se žáci ubytovali a poté následovaly první seznamovací aktivity.

Druhý den začal rozcvičkou a po vydatné snídani se žáci zúčastnili strategické hry. Odpolední program zahrnoval pamětní soutěže, sportovní aktivity, vědomostní soutěž a diskuzi zaměřenou na morálku.

Třetí den proběhly sportovní aktivity, úklid chatek a závěrečná reflexe.

Třídy se aktivně zapojily, vytvořily fungující kolektiv, spolupráci s nimi hodnotil sbor organizátorů velmi pozitivně.

Všem zúčastněným děkujeme.

Za kolektiv Ondřej Wiener S3A