Úspěch v energetické maturitě

Úvod » O škole » Úspěchy » Úspěch v energetické maturitě
240px-Čez_logo.PNG

Skupina ČEZ v rámci svých vzdělávacích programů  a představení špičkových technologií uspořádala třídenní akci pod názvem "Energetická maturita". Tentokráte v Děčíně od 6. 6. do 8. 6. 2012.
Akce měla tento program:
1. den
- dopoledne přednášky - technické a geologické informační systémy, řízení DS
- odpoledne exkurze rozvodna + dispečink ČEZ pro severní Čechy
2. den
- dopoledne přednášky - práce pod napětím, vyhledávání poruch v kabelových linkách, ochrany na vedení
- odpoledne exkurze - praktická ukázka práce pod napětím, detekce poruchy na kabelu, kobková rozvodna, sklad materiálu (ukázka jednotlivých komponentů v energetice)
3. den
- ráno vědomostní test, poté povídání o energetice v širších souvislostech, budoucnost energetiky
Naši školu reprezentovali 3 studenti (Jakub Janeček, Martin Justl, Ondřej Zelenka) třídy E2A - 2. ročníku oboru elektrotechnika se zaměřením na průmyslovou elektrotechniku, výkonovou elektroniku a řídící systémy, pod vedením ing. Ivo Petříčka.

V konkurenci středních škol, které vyučují stejný (nebo podobný) obor ve znalostním testu obsadil 1. místo Martin Justl  a 2. místo Jakub Janeček! (dost dobrý ;-) ;-)!)

Svědčí to jak o zájmu našich studentů o obor, tak o dobré práci našich pedagogů.

Za vzornou reprezentaci školy patří celé "výpravě" poděkování!