Získali jsme titul v projektu Energetické maturitě ČEZ

Úvod » O škole » Úspěchy » Získali jsme titul v projektu Energetické maturitě ČEZ
World.jpg

12. 6. 2013 obdrželo v Praze certifikát Světová škola 12  škol z celé republiky. Těší nás, že mezi 12 oceněných patřila také naše škola!!

Titul Světová škola je odměnou za téměř roční intenzivní spolupráci žáků, studentů, učitelů i vedení těchto škol na tom, aby se každodenní život jejich školy obohatil o globální dimenzi.

Po titulu "Škola roku Libereckého kraje 2011". je titul světová škola z jiného "soudku". Jedná se o ocenění morálních kvalit studentů a učitelů školy.

Titulu si ceníme o to více, že byl získán v roce, kdy byla střední Evropa sužována povodněmi a kdy je stále více patrný vliv globálního ovlivnění planety Země člověkem.

Všem, kteří mají na tomto ocenění podíl patří poděkování!

18. 6. 2013