3. místo celostátní soutěže časopisu Gate - Lights Camera Action

Úvod » O škole » Úspěchy » 3. místo celostátní soutěže časopisu Gate - Lights Camera Action
Sopranos.jpg

Studenti 4. ročníku technického lycea se v rámci předmětu multimédia-digitální video zúčastnili soutěže "Lights Camera Action" vyhlášené časopisem Bridge.
V konkurenci několika stovek přihlášených videí získala skupina tvůrců  - Štěpán Jákl, Bohuslav Ferdan a Romuald Klemm - pomyslnou bronzovou medaili.
Patnácté místo získali Jakub Pidanič, Lukáš Výborný, Tomáš Tejkl. Cenu poroty za nejvtipnější snímek pak Robin Müller a Jiří Kubíček. Gratulujeme!
Výsledky soutěže jsou k nahlédnutí na webových stránkách vydavatelství časopisu Gate a Bridge.
Oceněná videa můžete zhlédnout na kanále PrůmkaTV tvořeném studenty technického lycea nebo na stránkách s výsledky soutěže