Výrazný úspěch v národním kole SOČ (Střední Odborné Činnosti)

Úvod » O škole » Úspěchy » Výrazný úspěch v národním kole SOČ (Střední Odborné Činnosti)
SOC-Plzen_Belik_Manlig_25.jpg

Předně je třeba konstatovat, že v celonárodním kole velmi dobře uspěli studenti z Libereckého kraje (studenti naší školy jsou označeni).

Z naší školy reprezentovaly Liberecký kraj 4 práce. Uvážíme-li, že z každého kraje postupuje nejlepší práce, pak již samotná účast je velkým úspěchem!

Z 18 oborů zvítězili studenti z Libereckého kraje ve 2 oborech (v jednom pak studenti z naší školy) - přičemž při 14 krajích vychází zhruba jedno vítězství na kraj ;-)

Celkové úplné výsledky (dokument o 76 stranách).

Vítězní studenti oboru č. 9 - Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design - Jan Bělík a František Manlig (oba ze třídy S4B) se své práci věnovali od 1. ročníku a přihlásili ji i jako "Užitný vzor" pod číslem "26900". Dá se předpokládat, že i to mělo vliv na jejich vítězství.

Zvítězili s projektem "Vývoj sportovní malorážky" - blahopřejeme!!!