HACKATHON Junior 2018 - 2. místo

Úvod » O škole » Úspěchy » HACKATHON Junior 2018 - 2. místo
Hackujeme.jpg

Ve dnech 23. až 24. 11. 2018 proběhl na SŠ IPF Brno ve spolupráci s AT&T a JA Czech 3. ročník soutěže HACKATHON Junior 2018. Cílem bylo vytvořit během 24 hodin funkční prototyp aplikace na téma Ecology & Sustainability, Smart buildings, Security, Smart grids & Infrastructure.

Naši školu reprezentovaly 2 týmy:

Tým tříd P3+E3A+E3B ve složení: Martin Bulíř, Radek Kučera, Ondřej Rethy, Dominik Tulak, Vojtěch Petrásek a Radim Kozák s aplikací umožňující vyhledávání volných parkovacích míst.

Tým tříd P4+P1 ve složení: Filip Čacký, Marek Honc, Ilja Larionov, Jaroslav Urban, Jiří Vrba a Martin Vrba s aplikací umožňující sledování počtu osob v různých objektech pomocí bezdrátové sítě.

Studenti odvedli výbornou práci, kdy propojili navzájem všechno, co se propojit dalo, navíc psychickou a fyzickou odolnost a týmovou spolupráci.

Tým P3+E3A+E3B nakonec obsadil 2. místo a navíc zvláštní cenu poroty za nejlepší prezentaci.

Pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží všichni.

Fotogalerie JA Czech