Vyhodnocení školní ligy malé kopané 2017/2018

Úvod » O škole » Úspěchy » Vyhodnocení školní ligy malé kopané 2017/2018
E1B - 4. místo.jpg

Dne 25.4.2018 se o velké přestávce konalo vyhodnocení školní ligy malé kopané pro školní rok 2017/2018. Od listopadu minulého roku probíhaly každý pátek odpoledne líté boje mezi šesti družstvy o celkového krále malé kopané naší školy. Celkové vítězství, již podruhé za sebou, získalo družstvo E4B, kterému "šlapalo na paty" jen družstvo E3A, které bylo celkově druhé. Ale ani první ročníky nezahálely. Družstva S1B (3. místo) a E1B (4. místo) velmi výrazně promluvila do celkového pořadí a reprezentanti těchto tříd jsou příslibem do budoucnosti při reprezentaci školy v soutěžích pořádaných AŠSK. Nejlepším střelcem ligy se pak stal s 15 brankami Roman GSCHWENTNER (E4B).

Je třeba zmínit jeden fakt, že školní ligy se zúčastnila i jedna dívka - Sára VANČUROVÁ (L1), která nebyla jen do počtu a s 5 góly byla nejlepší střelkyní svého družstva. Jako fotbalový trenér musím dodat, že patřila zároveň i mezi nejlepší hráče družstva L1 a určitě bych ji bral do týmu svých svěřenců.

Co říci závěrem - poděkování patří všem aktérům i pořadatelům, učitelům TEV. Doufám, že i příští školní rok tato liga bude nedílnou součástí trávení volného času našich studentů a přispěje tak ke zvýšení jejich fyzické kondice.