Krajské finále SŠ ve florbale

Úvod » O škole » Úspěchy » Krajské finále SŠ ve florbale
Vítězné družstvo SPŠSE a VOŠ Liberec

Po okresním kole proběhlo dne 19. 3. 2018 v České Lípě krajské finále SŠ ve florbale chlapců - kategorie V (ročníky narození 1998 - 2002). Naše družstvo zvítězilo a postoupilo do kvalifikace o celorepublikové finále (5. 4. 2018 v Liberci), když opět neprohrálo a drží se tak na vítězné vlně - 10 neprohraných utkání v řadě. Velká gratulace! Za to vděčíme vedoucímu družstva Mgr. Zákouckému a hlavně našim reprezentantům ve složení:

Petr CHLAD (E2A), Vít HONZÍK (E1A), David HORÁČEK (E4A), Matěj ŠEVČÍK (L1), Jan ŠOLTYS (L4), Vojtěch KLUCHO (P2), Vojtěch MATĚJKA (S2A), Lukas KREJČÍ a Jakub PEJZNOCH (oba S2B), Jakub KOŽÁR a Vít POSPÍŠIL a Pavel SRP (všichni P4). Velká gratulace a držme palce v kvalifikaci!