Republikové finále středních škol ve volejbale

Úvod » O škole » Úspěchy » Republikové finále středních škol ve volejbale
Republikové finále středních škol ve volejbale

Již potřetí za posledních 6 let se povedlo volejbalovému družstvu naší školy postoupit do finálového turnaje MR středních škol, který se letos konal ve dnech 30. - 31. ledna Liberci, v hale TUL v Harcově. Naše účast byla opět úspěšná - tým získal ve velmi těžké konkurenci a po výborných výkonech krásné 3. místo.

První hrací den jsme porazili Gymnázium Jeronýmova 2 : 0 a těsně ve dvou setech prohráli s Gymnáziem Kojetín.
Druhý den jsme v semifinále celkem hladce prohráli s pozdějším vítězem, Sportovním gymnáziem L. Daňka Brno. V zápase o třetí místo naši kluci hráli asi nejlepší volejbal a zaslouženě zvítězili 2 : 1 nad favoritem, Sportovním gymnáziem Nad Štolou Praha.
Při slavnostním vyhlášení byl na základě hodnocení rozhodčích a koučů jednotlivých družstev vyhodnocen jako nejužitečnější hráč celého turnaje Matouš Drahoňovský z S2B!!!
Naši studenti skvěle reprezentovali školu a patří jim za to určitě poděkování.

Kapitán V. Hořák - S3A, J. Hanuš - E3A, M. Drahoňovský, O Mindl - S2B, M. Skřivánek - L2, O. Pálka - P2, M. Kučera, P. Bičík - S1B, O. Palounek - L1, P. Věchet, T. Trojan - S1A.

Zapsal: Mgr. Stanislav Krotil