Zhotovení magnetek a další postupy firmičky za prosinec

Úvod » O škole » Projekty » Firmičky » Minipodnik č. 16 - Kovárna » Novinky » Zhotovení magnetek a další postupy firmičky za prosinec
DSCN8938.JPG

Zhotovujeme magnetky pro propagaci naší firmičky. Pro tento záměr využíváme vybavení naší školy. Zvolili jsme si výrobu pomocí laseru, který je pro náš účel vhodný. Lakování a broušení zabere hodně času, a ještě nalepit ze zadní strany magnet.

Dne 17. 12. 2019 diskutujeme nad návrhy. Design našich výrobků bude mít vliv na úspešnost firmičky. Nedokážeme předem určit, jak se nám práce bude dařit. Zda podle našich návrhů budeme schopni výrobu realizovat.

Než začneme s výrobou, musí se každý kovář řádně posilnit. Práce s kladivem je poměrně náročná a mohou se dělat i mozoly, a proto jsme se 19. 12. 2019 sešli v prostorách školy na předvánoční raut, kde jsme promýšleli další postupy firmičky.