Pozvánka: Soutěž Objektiv 2023 – Architektura a geometrie kolem nás

Úvod » O škole » Novinky » Pozvánka: Soutěž Objektiv 2023 – Architektura a geometrie kolem nás
POZVÁNKA: SOUTĚŽ OBJEKTIV 2023 – ARCHITEKTURA A GEOMETRIE KOLEM NÁS

Soutěž Objektiv 2023 se v letošním šestém ročníku zaměřuje na téma Architektura a geometrie kolem nás. Soutěžit je možné i v naší skupině středních škol, a to v několika zajímavých kategoriích.

Soutěžní kategorie

• Krátký film
  • Fotografie
  • Prostorová tvorba (3D tisk, 3D pera, jejich kombinace)
  • Řemeslná tvorba (modely ze dřeva, plastů, kovu, kartonu, popř. jejich kombinace. Tvůrci mohou tvořit z plastu ale i v kombinaci s jinými materiály. Nejedná se o výtvarné práce, obrázky či modely z tenkého papíru.)

Veškeré informace o soutěži Objektiv 2023 naleznete v přiloženém dokumentu.

Při postupu alespoň na úrovni krajského kola je očekávatelná fyzická reprezentace a je k dispozici navazující celodenní program odborných workshopů pro autory vítězných prací.

Důležité termíny

• 23. 10 – 02. 11. 2023  – odevzdání soutěžních prací
  • 14. 11. 2023 – slavnostní vyhodnocení a vyhlášení výsledků krajského kola

Pokud byste měli zájem se soutěže účastnit, obraťte se prosím na vašeho vyučujícího odborného předmětu, pod který kategorie spadá, nebo kontaktujte Štěpána Halíře. Děkujeme za případnou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí!

Organizátor a pořadatel soutěže

Středisko volného času, Ostrava – Moravská Ostrava, příspěvková organizace