Turnaj absolventů v sálové kopané

Úvod » O škole » Novinky » Turnaj absolventů v sálové kopané
Turnaj absolventů v sálové kopané - 27. ročník

V sobotu 18. listopadu proběhl v tělocvičně SPŠSE a VOŠ na Masarykově ulici v Liberci již 27. ročník turnaje absolventů v sálové kopané.

Pod organizačním dohledem profesorů školy Pavla Kirschnera, Stanislava Krotila a Jana Choutky panovala v prostorách školy tradičně dobrá nálada. Ve sportovní hale se zase s přispěním všech hráčů hrál skvělý a kvalitmí fotbal.

Letos se sešlo 12 družstev včetně týmů kantorů a současných studentů školy - celkem 66 hráčů. Ve 20 zápasech hraných na 2 x 7 minut padlo 60 gólů.

Nejstaršími účastníky byli absolventi ze třídy E4A z roku 1993, kteří dokonce vyhráli svou skupinu a prohráli až v semifinále s pozdějšími vítězi. Těmi se letos celkem nečekaně stali současní studenti školy, což historie turnaje pamatuje teprve podruhé. Druhé místo obsadili absolventi třídy S4A 2006, třetí S4A 2015 a nevděčné čtvrté E4A 1993.

Za organizátory děkuji všem zúčastněným a na 28. ročníku se těšíme na shledanou.
Stanislav Krotil