Turnaj absolventů v sálové kopané - 27. ročník

Úvod » O škole » Novinky » Turnaj absolventů v sálové kopané - 27. ročník
IMG_9270.JPG

V sobotu dne 18. listopadu 2017 se uskuteční tradiční turnaj absolventů v sálové kopané. Hrají čtyřčlenná družstva vítězů školních turnajů z jednotlivých let a další vybraná družstva včetně družstva současných žáků. Vzhledem k přípravě turnaje je nutné znát počet startujících družstev. Z toho důvodu prosím o sdělení, zda má Vaše mužstvo zájem na tomto turnaji startovat.

Vybírá se startovné 100,-Kč za hráče, ze kterého pořadatel zajišťuje občerstvení (párek, pivo nebo limonádu, kávu). Předpokládá se posezení po ukončení turnaje v klubovně tělocvičny školy se zástupci vedení, kde bude možné si zakoupit občerstvení dle vlastního uvážení. Pro družstva na prvních třech místech budou zajištěny ceny.

V tělocvičně se nesmí užívat obuv, která zanechává na zemi stopy (např. černá podrážka a p.).

Věřím, že se i v tomto roce zúčastníte a že svoji účast potvrdíte nejpozději do 13. 11. 2017.

Na adresu: Ing. Kirschner Pavel, SPŠSE, Masarykova 3, 460 84 LIBEREC 1
Email: pavel.kirschner@pslib.cz

Přihlášená družstva se dostaví do tělocvičny školy zadním vchodem do 8:30 hodin. Začátek turnaje bude v 9 hodin.

Děkuji předem za zprávu i negativní. Prosím o zajištění informování ostatních členů.
Děkuji! Na setkání s vámi se těší pořadatelé. Za organizaci Ing. Pavel Kirschner.

Odkaz na předchozí ročník 2016 včetně foto a videogalerie.