Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Burza firem 2017 (s medailonky firem)

Úvod » Pro studenty » Praxe » Novinky » Burza firem 2017 (s medailonky firem)
Burza firem - Kamax

V úterý dne 28. února 2017 se konal první ročník akce s názvem „Burza firem“, jehož cílem bylo zajistit studentům druhého a třetího ročníku dvoutýdenní praxi u regionálních firem. U čtvrtých, maturitních ročníků, je možný nábor i potencionálních zaměstnanců, jak řekl Ing. Jaroslav Semerád, ředitel školy. Také dodal, že do firem budou moci od školního roku 2017/2018 docházet studenti maturitních ročníků jednou týdně v rámci praxe. 

Burza firem byla spuštěna úvodním slovem ředitele školy Ing. Jaroslava Semeráda, poté sem již docházeli dle časového harmonogramu jednotlivé třídy, aby zde studenti mohli navázat kontakt s nějakou z prezentujících se firem.

Celé akce se zúčastnilo 30 firem z oboru strojírenství, elektrotechniky a IT. Pokud měl student o nabízenou práci zájem, stačilo mu pouze zapsat své kontaktní údaje.

Dle slov zástupce ředitele Ing. Radka Havlíka se žáci 2. a 3. ročníků o navázání kontaktu s firmami velmi zajímali a firmy si je velmi pochvalovaly. Jeden z organizátorů akce Bc. Karel Engelmann dodává, že po úspěchu by se akce měla konat i v příštím roce. Doufáme, že akce bude stejně úspěšná a že se ji zúčastní i další firmy.

autor: Martin Hruban, L3 2016

Medailonky zúčastněných firem