Postup do republikového finále středních škol ve volejbalu

Úvod » O škole » Úspěchy » Postup do republikového finále středních škol ve volejbalu
4 (1).jpg

Po vítězství v krajském přeboru se včera (21. února 2013) volejbalové družstvo SPŠSE a VOŠ opět kvalifikovalo do finálového turnaje mistrovsví ČR středních škol, které se bude konat za měsíc v Jindřichově Hradci.

V hale Dukly Liberec tentokrát suverénně porazilo vítěze z Hradeckého kraje SPŠ a VOŠ Rychnov nad Kněžnou 2:0 (25:18 a 25:14) a Gymnázium Mnichovo Hradiště, reprezentanta Středočeského kraje, také 2:0 (25:16 a 25:12).

Sestava vítězného týmu:
kapitán Dominik Ducháč (E3A), Vojtěch Hansal, Adam Nejedlý (oba S4B), David Macháč (P4), Tomáš Hrdlička (S3B), Jan Zeman, Patrik Šimon (oba L2), Tomáš Kubišta (S2B), Tomáš Zámostný (E1A) a Jiří Koutný (L1). Chyběl nemocný Ondřej Nič (E3B).

Gratulujeme k úspěchu a držíme palce k obhajobě loňského vítězství v republikovém finále (obhajoba nebude jednoduchá!).

Stanislav Krotil - "kouč"