Velký úspěch našich studentů v Žitavě

Úvod » O škole » Úspěchy » Velký úspěch našich studentů v Žitavě
internationale-elektrotechnik-olympiade-neisse-a-elektro-2000.jpg

V sobotu 20. 4. 2013 se jako každý rok zúčastnilo 10 studentů naší školy již 19. ročníku mezinárodní elektrotechnické olympiády NEISSE ELEKTRO 2000 v Žitavě.

Studenti opět obhájili naše vítězství a to získáním prvního (Lukáš Hliněný E2A) a druhého místa (Petr Nevyhoštěný P3).
Lví podíl měli naši studenti i na historickém vítězství českého družstva 1. Česko (372 bodů), 2. Německo (233 bodů), 3. Polsko (54 bodů)

Studenti soutěžili o zajímavé ceny (1.místo – notebook, 2.místo -  tablet, 5.místo – laserová tiskárna).

Celkové výsledky (1. Lukáš Hliněný (E2A),2. Petr Nevyhoštěný (P3), 5. Vojtěch Scholz  (E2A),6. Václav Veselý (E4A) 10. Michal Kočí  (E2A), ...)
Z výsledků usuzujeme, že výuka na naší škole má velmi dobrou úroveň a že stále máme vynikající studenty!

Blahopřejeme!!!