Úspěchy volejbalistů SPŠSE a VOŠ Liberec

Úvod » O škole » Úspěchy » Úspěchy volejbalistů SPŠSE a VOŠ Liberec
P_20200224_112044.jpg

Finálový turnaj v Karlových Varech se v dubnu 2020 z důvodu vypuknutí epidemie nekonal. Je to určitě škoda, protože naše družstvo v současném složení rozhodně nebylo bez šancí na vybojování dalšího úspěchu. V této souvislosti stojí určitě za zmínku, že v posledních 3 letech přivezlo z finálových turnajů 3 medaile a letos se opět po výborných výkonech dostalo mezi 6 nejlepších školních týmů v celé České republice.

O skvělou reprezentaci se zasloužili:

nahrávači Š. Bryknar - S2B, M. Skřivánek - L4, smečaři M. Drahoňovský - S4B, R. Dvořák - L2, M. Husák - E2B, univerzál P. Beránek - S1B, blokaři O. Mindl / kapitán / - S4B, M. Kučera - S3B, V. Burian - S2B, P. Věchet - S3A, S. Patočka - L1 a libero M. Hofer - L2.

Jménem vedení děkuji všem klukům za vzornou reprezentaci školy - Stanislav Krotil.