Postup florbalistů do národního finále - západ

Úvod » O škole » Úspěchy » Postup florbalistů do národního finále - západ
Florbalisté postoupilo do národního finále

Dne 4. 1. 2019 se naše družstvo zúčastnilo krajského kola středních škol ve florbale. Do turnaje postoupilo 6 týmů, které byly rozděleny do 2 základních skupin. Vítězové skupin sehráli finálový zápas o postup do národního finále.

První zápas naše družstvo sehrálo s gymnáziem z České Lípy (6:0) a druhý s GIO Semily (5:1) a zajistilo si tak postup do finálového zápasu s gymnáziem Jeronýmova (Jergym boys) - vítězem skupiny B.

Stejně jako v okresním kole byl zápas velmi vyrovnaný. Naše mužstvo inkasovalo jako první, ale sérií 4 gólů utkání otočilo (4:1) a zaslouženě postupilo do dalších bojů.

Florbalisté se tak po roční pauze opět zúčastní národního finále - západ pro nejlepší celky z Čech, které se bude konat 19. 3. 2019 v Praze.