Kvalifikace na republikové finále SŠ ve volejbalu

Úvod » O škole » Úspěchy » Kvalifikace na republikové finále SŠ ve volejbalu
Volejbal

4. ledna 2018 proběhl ve Sportovní hale TU v Liberci kvalifikační turnaj na republikové finále SŠ České republiky ve volejbalu. Po vítězství v krajském kole se utkání o postup do finále zúčastnilo také družstvo mladších volejbalistů naší školy ( roč. nar. 2000 - 2003 ).

V kvalifikační skupině jsme narazili na velmi kvalitní soupeře - vítěze z Královéhradeckého kraje, SPŠ a SOU Hradec Králové a ze Středočeského kraje, Gymnázium Kolín. Po vynikajícím výkonu se podařilo opět po pěti letech postoupit na " republiku ".
V prvním těžkém zápase naši kluci vyhráli 2:0 nad Hradcem a ve velmi vyrovnaném druhém nad výborným týmem z Kolína také 2:0 - paráda!!!
Skvěle nás reprezentovali: V. Hořák - kapitán ( S3A ), J. Hanuš ( E3A ), M. Drahoňovský ( S2B ), M. Skřivánek ( L2 ), M. Kučera, P. Bičík ( S1B ), M. Palounek ( L1 ), P. Věchet a T. Trojan ( S1A ). Podíl na postupu z krajského kola mají také O. Mindl ( S2B ) a O. Pálka ( P2 ).

Republikové finále se uskuteční ve dnech 30. - 31. ledna opět v Liberci.

Autor: Mgr. Stanislav Krotil