Prezentace stáží

Úvod » O škole » Projekty » Erasmus+ » Aktuality » Prezentace stáží
Prezentace stáží

31. 10. 2019 se v aule školy konal seminář. Vystoupili na něm bývalí stážisté z Irska, Španělska a Bulharska se svými prezentacemi. Každá skupina stážistů měla prostor, aby všechny přítomné seznámila s výstupy ze stáží, co všechno zažili, co viděli, co se naučili a co je nejvíce zaujalo.

V rámci semináře byli žáci a učitelé informováni o projektu Erasmus+, do kterého je škola zapojena. Zároveň získali informace o stážích v letošním školním roce a možnostech přihlásit se do projektu a vycestovat na odborné zahraniční stáže.

Na konci semináře proběhla diskuse, ve které stážisté a koordinátorka projektu odpovídali na dotazy přítomných žáků. Zájem o seminář byl veliký, zúčastnilo se ho více než sto žáků ze třetích a čtvrtých ročníků.