Cenové nabídky a nákupy zboží

Úvod » O škole » Projekty » Kompetence 4.0 » Fiktivní firma č. 54 - Robotická laboratoř » Novinky » Cenové nabídky a nákupy zboží
Měsíc leden

V měsíci lednu jsme se scházeli velmi často online, protože nejdříve část naší třídy, poté vedoucí naší firmičky a nakonec celá třída musela opustit naši školu a odebrat se  do karantény nebo izolace. Intenzivně jsme pracovali na nejdůležitější věci, často online, a totiž na tabulce nákupů zařízení a drobného příslušenství, sháněli jsme cenové nabídky a řešili v dnešním světě problematickou časovou dostupnost námi poptávaných komponent a zařízení pro náš projekt. Naše tabulka nákupů je rozsáhlá a obsahuje 11 položek * 3 různé firmy = 33 položek. Několikrát jsme porovnávali různé dodavatele, abychom nakoupili co nejlevněji a zjistili jsme, že některé položky zdražili dvakrát, a to jen v průběhu měsíce ledna. V průběhu nákupů jsme museli měnit naše požadavky na nákupy proto, abychom byli schopni zrealizovat naše zařízení v požadovaném termínu našeho projektu a počítáme s tím, že co nestihneme časově fyzicky dodělat v tomto školním roce, doděláme později, protože nás to docela baví.