Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Ohlédnutí za rokem 2019

Naše fiktivní firma byla založena 1.9.2019. Na jedné z prvních schůzek nás čekalo to nejtěžší, čímž bylo vymyslet a společně se dohodnout, co vůbec budeme dělat za výrobek, a poté určit nějakou hierarchii ve firmě. Za celé září a říjen se nám podařilo doladit drobnosti v naší firmičce. Určili jsme již na stálo, kdo bude mít jakou pozici ve firmě, povedlo se nám vytvořit logo a název naší firmy a měli jsme hotové i konečné návrhy našeho výrobku.

Díky skvělé a rychlé práci konstruktérů, jsme již začátkem listopadu mohli sepisovat poptávky do firem na zboží, které budeme potřebovat. Začátkem prosince, konkrétně 9.12.2019, jeli zástupci naší firmičky odprezentovat naši zatím hotovou práci do Boleslavce v Polsku. Moji kolegové viděli, jak jsme na tom oproti jiným školám a jiným projektům, takže se jednalo o velmi cennou zkušenost a pomohlo nám to zvýšit sebevědomí, a také morálku ve firmě, jelikož jsme si oproti ostatním vedli velice dobře.

Dne 12.12.2019 byla provedena potřebná korekce objednávek a ty byly následně hotové odeslány našim dodavatelům. Před Vánoci jsme se společně věnovali ohlédnutí a zhodnocení naší dosavadní práce v kalendářním roce 2019, dořešili jsme poslední nejasnosti pro individuální práci přes vánoční svátky a udělali si předběžný plán, jak budeme postupovat, a kam se bude naše práce ubírat pro rok 2020.

Přemysl Bičík