EDUCA - poděkování za návštěvu našeho stánku

Úvod » O škole » Novinky » EDUCA - poděkování za návštěvu našeho stánku
ADUCA_2017

Vážení návštěvníci stánku SPŠSE a VOŠ, Masarykova 3, Liberec,

jsme rádi, že jste navštívili náš stánek. Za Vaši návštěvu Vám děkujeme. Věříme, že přijmete naše pozvání na dny otevřených dveří ve dnech 28. a 29. 11. 2017. Studenti naší školy Vás provedou celou školou a seznámí Vás se studiem na naší škole. Přijďte všichni, kteří zvažujete studium technických oborů. Na den otevřených dveří můžete přijít kdykoliv během dne. Vždy se Vás ujmou naši studenti a školou Vás provedou.

Dále Vás zveme na zajímavé akce - Soboty s technikou, které již pravidelně organizujeme pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. První Sobota s technikou je již 11. 11. 2017. Přihlašování bude možné jeden týden před akcí, přes webové stránky školy (záložka Pro uchazeče). Sledujte naše webové stránky.  

Jaroslav Semerád, ředitel školy