Soboty s technikou

Úvod » Pro uchazeče » Soboty s technikou

Zajímá Tě strojírenství, elektrotechnika, informační a komunikační technologie nebo matematika s fyzikou? Jestliže ano, přijď nás navštívit na sobotách s technikou.

Místo konání: SPŠSE a VOŠ Liberec, Masarykova 460/3, 460 84 Liberec 1, sraz (v 9:00) v jídelně školy (vstup hlavním vchodem). Akce je určena pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a je pro předem registrované účastníky zdarma. Doporučujeme vzít s sebou pracovní oděv. Některé skupiny mají omezený zápis jen na některé ročníky.

 

Dotazy spojené s přihlašováním: michal.stehlik@pslib.cz

Organizátor akce: karel.engelmann@pslib.cz

 

Termíny v roce 2018/2019

 • 10. 11. 2018
 • 08. 12. 2018
 • 19. 01. 2019
 • 09. 02. 2019

Zveřejněné kurzy určené k zápisu na aktuální termín- úvodní stránka Sobot s technikou.

 

Kurzy budou mezi jednotlivými termíny průběžně zveřejňovány. Přihlašování bude spuštěno vždy v pátek ve 12 hod. týden před začátkem akce. 

 Postup registrace

 1. Vstupte na Úvodní stránku aplikace.
 2. Přes tlačítko Registrace se dostanete na Registraci uživatele
 3. Vyplňte požadované údaje žáka. (Pozor na formát zápisu data narození)
 4. Po odeslání formuláře je na Vámi uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací mail. V tom se nachází kód a odkaz, které slouží pro ověření této emailové adresy. Kód má omezenou platnost.
 5. Po potvrzení mailu je registrace dokončená.

Zápis do skupiny

 1. Seznam vypsaných skupin je na úvodní stránce. Pokud zde žádné skupiny nejsou, nebyl zatím zahájen zápis. Zapisovat se mohou jen registrovaní uživatelé.
 2. V rámci dané akce je možné se zapsat vždy jen do jedné skupiny. Vyberte si nějakou a klikněte na tlačítko Zapsat.
 3. Na Vámi určenou emailovou adresu je zaslán potvrzovací mail. Ten je jen informační. Zároveň se informace o Vašem zápisu začne objevovat na Úvodní stránce.

Odhlášení ze skupiny

Pokud se ukáže, že se v termínu dané Soboty nebudete moci naší akce zůčastnit, je vzhledem k značnému zájmu vhodné svůj zápis zrušit a umožnit tak účast jinému zájemci.

Na úvodní stránce je po přihlášení velké šedé pole s popisem skupiny, na kterou jste přihlášení. Je zde také velké červené tlačítko pro zrušení zápisu. Tentokrát žádný potvrzovací email nedostanete, ale informace o zrušeném zápisu se bude ukazovat na Úvodní stránce.