Soboty s technikou

Úvod » Pro uchazeče » Soboty s technikou

Zajímá Tě strojírenství, elektrotechnika, informační a komunikační technologie nebo matematika s fyzikou? Jestliže ano, přijď nás navštívit na sobotách s technikou.

Místo konání: SPŠSE a VOŠ Liberec, Masarykova 460/3, 460 84 Liberec 1, sraz (v 9:00) v jídelně školy (vstup hlavním vchodem). Akce je určena pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a je pro předem registrované účastníky zdarma. Doporučujeme vzít s sebou pracovní oděv.

Termíny v roce 2017/2018

 • 11. 11. 2017

 • 9. 12. 2017

 • 20. 1. 2018

 • 17. 2. 2018

Přihlašování bude spuštěno asi týden před začátkem akce. Informace o tom se objeví na stránkách školy.

 Registrace a přihlášení

Noví účastníci

 1. Pokud nejste registrováni ve školní databázi akcí, musíte se nejdříve zaregistrovat (nezapomeňte po registraci vyplnit svůj profil).
 2. Poté přejděte na stránku systému přihlášek.
 3. Zde začněte vyplněnním dotazníku v oranžovém poli nahoře na stránce. Díky dotazníku budeme vědět ze kterých škol se k nám žáci hlásí.

Loňští a již dříve registrovaní účastníci

 1. Registrovaní účastníci se přihlásí zde.
 2. Dalším krokem musí být přidání sebe sama do letošní skupiny pro účastníky "Sobot s technikou". To se udělá přes nastavení profilu přístupném přes své jméno v pravém horním rohu. Zápis do skupin je na panelu "Skupiny" dole.
 3. Pak by měly být na stránce systému přihlášek viditelné letošní přihlášky.
 4. Zde začněte vyplněnním dotazníku v oranžovém poli nahoře na stránce. Díky dotazníku budeme vědět ze kterých škol se k nám žáci hlásí.

Samotné přihlášení na akci

 1. Z titulní stránky systému přihlášek se proklikejte do aktuální akce.
 2. Zde si vyberte skupinu, které se chcete účastnit. Obsazené skupiny mají pravý horní roh červené barvy, zatím neobsazené skupiny mají roh modrý.
 3. Po kliknutí na samotnou skupinu, klikněte na tlačítko "Přihlásit se".
 4. Na Vaši imailovou adresu by měl dorazit potvrzující email.

Odhlášení ze skupiny

Pokud byste se nemohli dané akce zúčastnit, uvolněte svou pozici pro dalšího účastníka. Proklikejte se na stránku o skupině (kde jste se do skupiny přihlásili) a na stejném místě najdete tlačítko "Odhlásit se". Za Vaši ohleduplnost vůči ostatním zájemcům předem děkujeme.

Obrázkový Návod na registraci

"Kuchařka" (podrobná instrukce k přihlášení (registrace by měla být snadná, Ti co se registrovali vloni mají již účet aktivní):