Úvod » O škole » Projekty » Erasmus+ » Erasmus+ Certifikát mobility v odborném vzdělávání a přípravě – VET Mobility Charter

ecvet_banner_2 (gif)

Logo

Dne 25.9.2017 získala naše škola Certifikát mobility v odborném vzdělávání a přípravě od Domu zahraniční spolupráce Erasmus + v Praze.

Tento certifikát je vydán na projektové období od 1.1.2018 do 31.12.2020. Jeho získání je pro naši školu velmi zásadní, protože výrazně zjednodušuje režim žádání a následného přidělování grantů v rámci projektu Erasmus+ pro odborné vzdělávání.

Získáním Certifikátu jsou uznány vysoké kvality našich zahraničních odborných stáží a jejich způsob řízení. Díky této certifikaci je velmi vysoká pravděpodobnost přidělení finančních prostředků na organizaci odborných zahraničních stáží pro žáky i pedagogy.

Ze všech středních odborných a vyšších odborných škol v České republice má v současné době tento certifikát pouze 18 škol. Jsme moc rádi, že mezi ně patří i naše škola.

logosbeneficaireserasmusright_cs_0 (png)

Erasmus logo - 2022 (png)